Lietuvos kūrėjų dalykai iš vilnos. Kad nesušaltum! 

MEDIS

Pristatome ilgai lauktą naujieną - įkvėptą natūralių žemės spalvų, nedažytus, ekologiškos vilnos užklotus, pagamintus mūsų gamintojų Lietuvoje! 

Įkvėpti gamtos, pavadinome šiuos eko-užklotus PENKIŲ ŽEMĖS ELEMENTŲ kolekcija! Visi šios linijos eko-užklotai yra pagaminti aplinkai draugiškomis priemonėmis, todėl yra dar minkštesni ir natūralesni, turintys žmogui gydomąjį poveikį. Specialiai šiems eko-užklotams pasirinkta Norvegijoje laisvai ir etiškai auginamų avių vilna, kuri yra dar švelnesnė nei tradicinė Zelandijos avių vilna. 


Pasitelkiant senovės kinų išmintį, šį užklotą pavadinome MEDŽIU. Jis ypatingai tiks mylintiems/besiilgintiems pavasario. MEDŽIO elementas atstovauja ramybę ir pastovumą, todėl šis užklotas ypač tiks sutinkant pokyčius ir padės išlikti balanse. Sušildyti MEDŽIO užkloto, greit pajusite magiją ir norą gyventi spontaniškiau! 


SPALVA :: šviesiai ruda/smėlinė (reali produkto spalva gali skirtis dėl skirtingų monitoriaus parametrų)

RAŠTAS :: vienas didelis rombas

SUDĖTIS :: 20 % merino vilna, 80 % norvegiška avies vilna 

DYDIS :: 125 cm plotis | 180 cm ilgis + 10 cm kutai

SUKURTA IR PAGAMINTA LIETUVOJE :: pirkdami mūsų produktus, remsite Lietuvos ekonomiką (mažas ir vidutines įmones). 

LĖTA MADA :: kokybiški ir ilgaamžiai vilnoniai dalykai, todėl pirkdami mūsų gaminius esate atsakingo vartojimo atstovas!


PREKĖS PRISTATYMAS :: 

Visoje Lietuvoje – nemokamai su Lietuvos paštu (registruotas paštas, siunta pristatoma per 2-3 darbo dienas). Darant užsakymą, galite rinktis ir kitus variantus: LP paštomatą arba Express (kurjerį) už papildomą mokestį. Jei reikalinga skubiai, tiesiog parašykite žinutę - išsiųsime per autobusų siuntas už minimalų papildomą mokestį ir siuntą gausite tą pačią arba vėliausiai kitą dieną į savo miesto autobusų siuntų skyrių. 

Siunčiame į užsienį - parašykite el. laišką nesalta@nesalta.lt ir priklausomai nuo užsakymo dydžio, informuose apie papildomą siuntimo mokestį. 


VILNOS PRIEŽIŪRA ::

:: geriausia skalbti rankomis ne karštesniame nei 30°C vandenyje. 

:: skalbimo mašinoje skalbti galima vėsesniame nei 30°C vandenyje ir taikant mažiau nei 600 apsukų.

:: dėmes galima valyti su muilu arba švelniu skalbinių plovikliu. 

:: blogą kvapą galima pašalinti tiesiog padedant ant rankšluosčio arba palikti gryname ore, vengiant tiesioginės saulės šviesos. 

:: atnaujinant arba šalinant raukšles, geriausia naudoti garinį lygintuvą žemoje temporatūroje arba lyginti paprastu lygintuvu su vilnos rėžimu. 

65.00€