Lietuvos kūrėjų dalykai iš vilnos. Kad nesušaltum! 

UGNIS

Pristatome ilgai lauktą naujieną - įkvėptą natūralių žemės spalvų, visiškai nedažytus, ekologiškos vilnos užklotus, pagamintus mūsų gamintojų Lietuvoje! 

Įkvėpti gamtos, pavadinome šiuos eko-užklotus PENKIŲ ŽEMĖS ELEMENTŲ kolekcija! Visi šios linijos eko-užklotai yra pagaminti aplinkai draugiškomis priemonėmis, todėl yra dar minkštesni ir natūralesni, turintys žmogui gydomąjį poveikį. Specialiai šiems eko-užklotams pasirinkta Norvegijoje laisvai ir etiškai auginamų avių vilna, kuri yra dar švelnesnė nei tradicinė Zelandijos avių vilna. 


Pasitelkiant senovės kinų išmintį, natūralios vilnos spalvos rašto užklotas UGNIS tobulai tiks vasaros gerbėjams ir jos besiilgintiems. UGNIES užklotas atstovauja optimistus ir energijos pilnus žmones! Todėl šis užklotas bus geriausias kompanionas jogos ir meditacijų bei ramių atostogų gamtoje metu, nes magiškai sušildys ir palaikys vidinę ugnį. 


SPALVA :: ruda (reali produkto spalva gali skirtis dėl skirtingų monitoriaus parametrų)

RAŠTAS :: vienas didelis rombas

SUDĖTIS :: 20 % merino vilna, 80 % norvegiška avies vilna

DYDIS :: 130 cm plotis | 180 cm ilgis + 10 cm kutai

SUKURTA IR PAGAMINTA LIETUVOJE :: pirkdami mūsų produktus, remsite Lietuvos ekonomiką (mažas ir vidutines įmones). 

LĖTA MADA :: kokybiški ir ilgaamžiai vilnoniai dalykai, todėl pirkdami mūsų gaminius esate atsakingo vartojimo atstovas!


PREKĖS PRISTATYMAS :: 

Visoje Lietuvoje – nemokamai su Lietuvos paštu (registruotas paštas, siunta pristatoma per 2-3 darbo dienas). Darant užsakymą, galite rinktis ir kitus variantus: LP paštomatą arba Express (kurjerį) už papildomą mokestį. Jei reikalinga skubiai, tiesiog parašykite žinutę - išsiųsime per autobusų siuntas už minimalų papildomą mokestį ir siuntą gausite tą pačią arba vėliausiai kitą dieną į savo miesto autobusų siuntų skyrių. 

Siunčiame į užsienį - parašykite el. laišką nesalta@nesalta.lt ir priklausomai nuo užsakymo dydžio, informuose apie papildomą siuntimo mokestį. 


VILNOS PRIEŽIŪRA ::

:: geriausia skalbti rankomis ne karštesniame nei 30°C vandenyje. 

:: skalbimo mašinoje skalbti galima vėsesniame nei 30°C vandenyje ir taikant mažiau nei 600 apsukų.

:: dėmes galima valyti su muilu arba švelniu skalbinių plovikliu. 

:: blogą kvapą galima pašalinti tiesiog padedant ant rankšluosčio arba palikti gryname ore, vengiant tiesioginės saulės šviesos. 

:: atnaujinant arba šalinant raukšles, geriausia naudoti garinį lygintuvą žemoje temporatūroje arba lyginti paprastu lygintuvu su vilnos rėžimu. 

65.00€