Lietuvos kūrėjų dalykai iš vilnos. Kad nesušaltum! 

SMĖLIO LAIKRODIS

Saulės atokaitoje, tarp kopų pučiant jaukiam vėjui. Tokį magišką vaizdinį visuomet primins šis jaukus užklotas Jūsų namuose! 


SUDĖTIS :: 88% vilna | 12% medvilnė (įdėjome šiek tiek medvilnės, kad būtų dar minkščiau ir švelniau!)

DYDIS :: ilgis 130 cm | plotis 180 cm

SUKURTA IR PAGAMINTA LIETUVOJE :: pirkdami mūsų produktus, remsite Lietuvos ekonomiką (mažas ir vidutines įmones). 

PREKĖS PRISTATYMAS :: 

Visoje Lietuvoje – nemokamai su Lietuvos paštu. Siunčiame registruotu paštu, siunta pristatoma per 2-3 darbo dienas. Darant užsakymą, galite rinktis ir kitus variantus: LP paštomatą arba Express (kurjerį) už papildomą mokestį. Jei reikalinga skubiai, tiesiog parašykite žinutę - išsiųsime per autobusų siuntas už minimalų papildomą mokestį ir siuntą gausite tą pačią arba vėliausiai kitą dieną į savo miesto autobusų siuntų skyrių. 

Siunčiame į užsienį - tiesiog parašykite žinutę ir priklausomai nuo užsakymo dydžio, informuose apie papildomą siuntimo mokestį. 

LĖTA MADA :: kokybiški ir ilgaamžiai vilnoniai dalykai, todėl pirkdami mūsų gaminius esate atsakingo vartojimo atstovas!

VILNOS PRIEŽIŪRA

:: geriausia skalbti rankomis ne karštesniame nei 30°C vandenyje. 

:: skalbimo mašinoje skalbti galima vėsesniame nei 30°C vandenyje ir taikant mažiau nei 600 apsukų.

:: dėmes galima valyti su muilu arba švelniu skalbinių plovikliu. 

:: blogą kvapą galima pašalinti tiesiog padedant ant rankšluosčio arba palikti gryname ore, vengiant tiesioginės saulės šviesos. 

:: atnaujinant arba šalinant raukšles, geriausia naudoti garinį lygintuvą žemoje temporatūroje arba lyginti paprastu lygintuvu su vilnos rėžimu. 

45.00€