Lietuvos kūrėjų dalykai iš vilnos. Kad nesušaltum! 

PILKA KREIVĖ

Tobulai simetriškas, taisyklingas ir minimalistinių formų pilkas apsiaustas iš itališkos vilnos. Pagaliau turime apsiaustus su rankovėmis ir talpiomis kišenėmis! 

SUDĖTIS :: 100 % itališka vilna 

DYDIS :: universaliai visiems tinkantis (sau, mamai, sesei, draugei, močiutei, kolegei darbe ir t.t.!) 

SUKURTA IR PAGAMINTA LIETUVOJE :: pirkdami mūsų produktus, remsite Lietuvos ekonomiką (mažas ir vidutines įmones). 

PREKĖS PRISTATYMAS :: 

visoje Lietuvoje – nemokamai su Lietuvos paštu. Siunčiame registruotu paštu, siunta pristatoma per 2-3 darbo dienas. Darant užsakymą, galite rinktis ir kitus variantus: LP paštomatą arba Express (kurjerį) už papildomą mokestį. Jei reikalinga skubiai, tiesiog parašykite žinutę - išsiųsime per autobusų siuntas už minimalų papildomą mokestį ir siuntą gausite tą pačią arba vėliausiai kitą dieną į savo miesto autobusų siuntų skyrių. 

Siunčiame į užsienį - tiesiog parašykite žinutę ir priklausomai nuo užsakymo dydžio, informuose apie papildomą siuntimo mokestį. 

LĖTA MADA :: kokybiški ir ilgaamžiai vilnoniai dalykai, todėl pirkdami mūsų gaminius esate atsakingo vartojimo atstovas!

VILNOS PRIEŽIŪRA

:: geriausia skalbti rankomis ne karštesniame nei 30°C vandenyje. 

:: skalbimo mašinoje skalbti galima vėsesniame nei 30°C vandenyje ir taikant mažiau nei 600 apsukų.

:: dėmes galima valyti su muilu arba švelniu skalbinių plovikliu. 

:: blogą kvapą galima pašalinti tiesiog padedant vilnonį daiktą ant rankšluosčio arba palikti gryname ore, vengiant tiesioginės saulės šviesos. 

:: drabužinėje laikyti pakabintus ant pritaikytos pakabos. 

:: atnaujinant arba šalinant raukšles, geriausia naudoti garinį lygintuvą žemoje temporatūroje arba lyginti paprastu lygintuvu nustačius vilnos rėžimą. 

95.00€
79.00€